Dzisiaj jest:                                                                                                                                                                                     © AGR Ewa Rojowiec    44-190 Knurów, ul. Kopalniana 2a ©                                                                                                                                                                                     ©Produkcja przewodów hydraulicznych i armatury wysokiego ciśnienia ©


Przewody hydrauliczne:

Wykonywane w terminach według życzeń klienta. Dostępne w pełnym zakresie średnic. Produkujemy przewody na bazie węży: jedno-, dwu-, cztero- i sześcio-oplotowych. Oferowane przez nas przewody hydrauliczne pracują w pełnym zakresie ciśnień.

Zastosowanie: maszyny i urządzenia hydrauliczne, wysokiego ciśnieniaPrzewody: teflonowe, termoplastyczne oraz na bazie węży gumowych.

Wykonywane na poczekaniu według życzeń klienta. Dostępne w pełnym zakresie średnic. Pracują w szerokim zakresie odporności termicznej i chemicznej. Przygotowane na bazie wszystkich oferowanych przez nas końcówek.

Zastosowanie: do przesyłu wody, sprężonego powietrza, chemikaliów, pary wodnej, ścieków, olejów. Polecamy do przesyłu mediów o wysokiej temperaturze do 250oC Przewody termoplastyczne szczególnie polecamy do wózków widłowych.Przewody do mycia wysokociśnieniowego:

Przewody do mycia wysokociśnieniowego: Wykonywane na poczekaniu według życzeń klienta, w dowolnej, żądanej przez klienta długości. Przygotowane z najwyższej jakości komponentów, w żadnym stopniu nie ustępują technicznie oryginałom

Zastosowanie: mycie wysokociśnieniowe.

® AGR Ewa Rojowiec - styczeń 2011 r.